پشتیبانی آنلاین

1تلفن : 09189162216
 
3iranmenu@gmail.com

 

ساعات پاسخگویی

هفت روز هفته

تلفنها ساعت  7:00   تا  21:00

تیکت و ایمیل تمام وقت آنلاین

ایجاد حساب کاربری

*

*

*

*

*

*

فراموشی کلمه عبور!

*

ایده های شما

شما میتوانید ایده های خود را در زمینه خدماتی که در سایت ایران منوانجام می شود مطرح کنید. کارشناسان در صورت امکان این ایده ها را تحقق می بخشند.

نظرات (0) کلیک ها: 1502

سئو یا ترافیک بازدید

  از دیرباز زمینهای دو بحر و مسیر های شلوغ و پر ترافیک از قیمت بالایی برخوردار بودند و علت اصلی این مساله صرفا" رفت و آمد مردم و در معرض دید قرار گرفتن بیشتر کالا  و تبلیغ خدمات در این املاک بود که قیمت را بالا میبرد , پر واضح است تا شما محصولتان را در معرض دید و معاینه مردم قرار ندهید نباید انتظار کسب پر رونق و اقتصادی پویا داشته باشید.

  اهمیت این مساله زمانی بیشتر می شود که رقبای شما از وضعیت مکانی بهتری برخوردار باشند وبرای کسی که در یک واحد تجاری در نقطه ای دور افتاده از مرکز شهر قرار دارد رقابت با این رقبا چیزی جز شکست در پی نخواهد داشت!

 اما در فضای مجازی  چطور؟ آیا اینجا هم میتوان از مزایایی ماند سر مسیر بودن یا دوبحر بودن برای یک وبسایت استفاده کرد و کالا و خدمات خود را بیشتر در معرض دید عموم قرار داد ؟ آیا تهیه یک واحد تجاری مجازی در مرکز شهر به همان اندازه هزینه دربر دارد؟

اگر شما یکی از مدیران سایت هستید که ترافیک و بازدید برایتان اهمیت دارد خوشحال باشید چون اینجا نیاز به خرید ملک دوبحر در مرکز شهر ندارید !

 ما واحد تجاری مجازی (یا همان وبسایت) شمارا به پر رفت و آمد ترین جا در مرکز شهر (میدان اصلی دهکده جهانی) میبریم پس نگران رقیبانتان نباشید این شما هستید که پیش خواهید افتاد.

 کارشناسان ایران منو با تجربه کافی در این زمینه شمارا به سطر های اول صفحه اول جستجوگرها  خواهند برد و این به معنی رونق اقتصادی روز افزون برای صاحبان این وبسایتهاست.

نویسنده: zenex

 

نظرات (0) کلیک ها: 2634
رفتن به بالا