پشتیبانی آنلاین

1تلفن : 09189162216
 
3iranmenu@gmail.com

 

ساعات پاسخگویی

هفت روز هفته

تلفنها ساعت  7:00   تا  21:00

تیکت و ایمیل تمام وقت آنلاین

ایجاد حساب کاربری

*

*

*

*

*

*

فراموشی کلمه عبور!

*

منوی سخنگو با m128

منوی سخنگو با mega128

 

بنام خدا

این پروژه یک دستگاه عالی به عنوان منوی گویا هست قابل استفاده در دستگاههایی که نیاز به ارتباط کلامی با کاربر دارند و در عین حال امکانات و هزینه و مصرف انرژی اجازه نمی دهد که از کامپیوتر استفاده شود.

این پروژه ازدو قسمت جانبی طراحی شده که هر بلوک  با میکرو اصلی که atmega 128 است در ارتباط بوده و کار میکند.

  قسمت اول که بسته به نیازاگر ارتباط با دستگاه از نزدیک و به صورت مستقیم است می توان ازصفحه کلید 4*4 استفاه کرد و در صورتی که ارتباط با دستگاه از راه دور و با تلفن  باشد به جای صفحه کلید از ماژول طراحی شده برای این مورد با ای سی  MT8870 و تکنولوژی DTMF یا همان تن های رمز نگاری شده ی استاندارد تلفن استفاده می شود.

 قسمت دوم که مربوط به خروجی مدار و تولید صدا از فایل صوتی ذخیره شده در حافظه MICRO SD 1gig تعبیه شده در مدار می باشد با استفاده از آمپلی فایر LM386 صورت می گیرد.

  با شماره گیری خط متصل با دستگاه و بعد از تعداد زنگ تعریف شده در برنامه سیستم مدار پاسخ داده و راهنماییهای لازم برای استفاده از منو را به کاربر گوشزد می کند.

 

تقریبا"  اکثر قابلیتهای امنیتی مانند پسورد گذاری برای ورودی هر منو جداگانه قابل اجراست.

  دستور کاربر با راهنمایی دستگاه و فشردن دکمه مورد نظر در خروجی تعریف شده  پایه های میکرو m128 اجرا میشود.این دستورات تمام کار های قابل اجرا با میکرو از قبیل قطع و وصل کردن خط,اندازه گیری دما فشار رطوبت ولتاژ,تولید پالس,کنترل سرعت یا توان با اعمال pwm و خواندن مقادیر عددی فیلدها از صفر تا یک میلیارد همچنین اطلاع رسانی ازنتیجه کار اعم از موفق یا ناموفق بودن دستور و مقادیر متغیرهای خوانده شده را به اطلاع کاربر می رساند

این پروژه به زودی برای دانلود آماده و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

نویسنده: zenex 

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان میهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
رفتن به بالا